خدمات برنامه نویسی

خدمات برنامه نویسی فراشبکه نوین:

امروزه اصلی ترین و به جرات می توان گفت،  مهمترین انگیزه ی متقاضیان براي طراحی انواع وب سایت ها، اطلاع رسانی پیرامون شخص، سازمان ها و یا شرکت های مربوطه است که اين اطلاع رسانی به معنی معرفی پیشینه و سوابق، هدف گذاری ها و چشم اندازها،  معرفی و فروش محصولات یا خدمات و صدها مورد دیگر می باشد که در بستر اينترنت فراهم است.
خدمات طراحی وب سایت فراشبکه نوین، با توجه به نیازهای مشتریان خود، نوع فعالیت و مهمتر از همه متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می پذیرد.
طراحی وب سایت با رعایت اصول موتور های جستجو و برترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر فوق لاعاده ای در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد.
شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد و شما تنها 3 ثانیه بیشتر فرصت ندارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به کسب و کار خود که به صورت اینترنتی در حال ارائه ی آن هستید، جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنید.
این مورد را همیشه به خاطر داشته باشید که طراحی سایت امروزه به یک علم جداناپذیر از زندگی برنامه نویسان تبدیل شده و شناخت از بازار هدف و تحلیل قبل از شروع به طراحی از ارکان اصلی طراحی وب سایت محسوب می شود.
طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارید که همواره خود را با آخرین تکنیک های طراحی وب سایت بروز می کند. آنالیز مشتریان، بازار هدف و کلمات کلیدی قبل از طراحی صفحات وب کمک زیادی به طراحی مناسب وب سایت شما خواهد کرد.

مراحل طرحی وب سایت و برنامه نویسی آن توسط برنامه نویسان شرکت فراشبکه نوین:

+ آنالیز و مشاوره کاملا رایگان در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت شما

+ راهنمایی و در نهایت انتخاب نام مناسب برای سایت شما با کمک کامل همکاران پشتیبانی فراشبکه نوین

+ عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت که به صورت توافقی هنگام تماس با شما مطرح خواهد شد

+ ثبت دامنه به صورت کاملا رایگان — Domain Registration

+ دریافت اطلاعات یا به عبارتی دیتاهای  اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی

+ انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر وب سایت

+ تائید نهایی طرح توسط شما (در صورتی که از وب سایت تا اینجای کار رضایت نداشته باشید تمامی مبلغ پیش پرداخت بدون کسر کوچکترین مبلغی عودت داده خواهد شد)

+ ایجاد استراتژی از عملکرد سایت

+ ورود اطلاعات اولیه وب سایت(اطلاعات نمونه)

+ طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها

+ اختصاص فضای اینترنتی یا همان فضای میزبانی (HOSTING)

+ آپلود وب سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت

+ تحویل و آموزش وب سایت در محل شرکت یا به صورت اسکایپ یا مجازی

+ دریافت با ماباقی مبلغ قرارداد

شروع پشتیبانی یک ماهه ی وب سایت ( شامل آپدیت های نرم افزاری – برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت ) به صورت کاملا رایگان

درخواست خدمات دارم!