گروه طراحی فنی و مهندسی فراشبکه نوین فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجارب علمی و عملی متخصصین خود آغاز نموده است. فعالیت کلی این گروه طراحی در زمینه طراحی وب سایت، خدمات برنامه نویسی، خدمات سئو و پشتیبانی و همچنین برنامه نویسی اپلیکیشن و ربات های تلگرام و سایر پیام رسان های شبکه های مجازی و طراحی و ارائه ی خدمات گرافیکی متمرکز بوده و تاکنون توانسته است خدمات تخصصی خود را به طیف گسترده ای از شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید.

فراشبکه نوین همواره سعی نموده است، خدمات گسترده خود را به گونه ای ارائه نماید، که سرویس گیرندگان این شرکت، بهترین نتیجه ممکن را با توجه به خدمات ارائه شده گرفته و همکاری مستمری را با ما داشته باشند. پشتیبانی صحیح و ادامه دار یکی از مسائلی است که پرسنل این شرکت همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی بموقع مشکلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند.

گروه فناوری اطلاعات  فراشبکه نوین، علاوه بر حفظ قابلیت‌ های خود در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌ افزارهای کاربردی، اداری و صنعتی، نگاهی تخصصی به طراحی حرفه‌ای سایت دارد و عمدۀ فعالیت خود را بر طراحی سایت، ارتقاء سایت و طراحی قالب گرافیکی سایت با استفاده از روزآمدترین روش‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌ها، استوار نموده است.

گروه فراشبکه نوین با توجه به داشتن تجربه طولانی در خصوص راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی بزرگ در سطح کشور می تواند مشاور خوبی برای کسب و کار شما باشد.خدمات این شرکت با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته می شود. خدماتی از قبیل ثبت دامین ، پشتیبانی و مدیریت وب سایت ، بهبود وضعیت سئو و … از دیگر خدمات این شرکت می باشد.